و مردم

درباره ".. و مردم"

شبکه ارتباطی چهره ها و مردم

شبکه ارتباطی"... و مردم"، نخستین شبکه ارتباطی مجازی در ایران است که از آبان ماه 1392 به صورت آزمایشی فعالیت خود را با هدف برقراری ارتباط مستقیم، بی واسطه و دوسویه بین مردم و چهره های شناخته شده ی عرصه های گوناگون جامعه ( اعم از فرهنگی و هنری، ورزشی و اجتماعی، پزشکی و علمی و سیاسی و اقتصادی) آغاز کرده است.

فعالیت در این شبکه به ترتیبی ست که چهره ها از طریق طرح موضوع و انتشار مطالب در صفحه اختصاصی خود، فعالیت ها، افکار و اندیشه ها و دغدغه های روزانه خود را با مخاطبان به اشتراک گذاشته و آنها را در این امور سهیم می کنند. دنبال کنندگان چهره ها نیز پس از آن می توانند نظرات خود را ثبت و علاقه مندی خود را نسبت به مطالب از طریق پسندیدن آنها، اعلام کنند؛ همچنین با ارسال پیام خصوصی می توانند به صورت مستقیم با چهره مورد علاقه خود در ارتباط باشند. به واسطه این فرایند، چهره و مخاطبانش به گفتگویی سودمند می رسند که در دل آن شناخت بی واسطه و صریح حرف اول را می زند.

امیدواریم با همراهی مردم و استقبال چهره های شناخته شده سرزمینمان بتوانیم پنجره ای نو در فضای ارتباطات مجازی ایران بگشاییم.

گزارش خطا

کاربر گرامی
سلام
با توجه به اینکه شبکه ارتباطی چهره ها و مردم به صورت آزمایشی بر روی شبکه جهانی اینترنت قرار گرفته است و نرم افزار این شبکه در حال تکمیل و به روزرسانی می باشد، از شما میخواهیم تا خطاهایی که در زمان استفاده از شبکه مشاهده می نمایید به ما انتقال دهید و ما را در امر برطرف کردن نقایص نرم افزار این شبکه یاری نمایید با تشکر